23.7 C
Baia Mare
szombat, 2023 szeptember 23.

Adventi csendesnapi ünnepi istentisztelet

A Nagybánya-Újvárosi Református Egyházközség templomában folyó év 2021. december 12-én advent harmadik vasárnapja délutánján, 17.00 órai kezdettel

Adventi csendesnapi ünnepi istentiszteletet

tartunk. Az igét Nt. Magyar Norbertné szül Veszprémi Boglárka, a Szilágyszegi Református Egyházközség lelkipásztora hirdeti. Az ünnepi istentiszteleten ünnepi műsorral kedveskedünk a jelenlévőknek, melyen fellépnek Mares Hanna Blanka zongoraművész, valamint Mititi Daniel klarinét művész, a kolozsvári Zenekonzervatórium negyedéves hallgatói.

Mindenkit szeretettel hívunk és várunk!

Tasnádi András Zsolt lp.

- Advertisement -spot_img

Még több

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklám -spot_img

Máramaros megyei hírek