8.7 C
Baia Mare
péntek, 2024 február 23.

A magyar sportolók teljes téli olimpiai programja

A 2022-es pekingi téli olimpián 14 fős magyar csapat vesz részt

A MAGYAR INDULÓK:
Alpesi sí:
 Kékesi Márton (műlesiklás, óriás-műlesiklás), Tóth Zita (műlesiklás, óriás-műlesiklás)
Snowboard: Kozuback Kamilla (félcső)
Műkorcsolya:
 Chtchetinina Ioulia (páros), Magyar Márk (páros)
Rövidpályás gyorskorcsolya:
 Krueger John-Henry (500 m, 1000 m, 1500 m, férfi váltó, vegyes váltó), Liu Shaoang (500 m, 1000 m, 1500 m, férfi váltó, vegyes váltó), Liu Shaolin Sándor (500 m, 1000 m, 1500 m, férfi váltó, vegyes váltó), Nógrádi Bence (férfi váltó, vegyes váltó), Varnyú Alex (férfi váltó, vegyes váltó), Jászapáti Petra (500 m, 1000 m, 1500 m, vegyes váltó), Kónya Zsófia (500 m, 1000 m, 1500 m, vegyes váltó)
Sífutás:
 Kónya Ádám (szabadstílusú egyéni sprint, klasszikus stílusú 15 km, tömegrajtos szabadstílusú 50 km), Pónya Sára (klasszikus stílusú 10 km)

A XXIV., PEKINGI TÉLI OLIMPIA MAGYAR VONATKOZÁSÚ PROGRAMJA (MAGYAR IDŐ SZERINT):

Az M4 Sport és az m4sport.hu öt online csatornája az összes magyar vonatkozású eseményt élőben közvetíti, emellett igyekszik minden eddiginél több tartalmat megmutatni. Az aktuális napi közvetítésekről információt az m4sport.hu oldalon találhat.

FEBRUÁR 5., SZOMBAT:

RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
12.00: 
női 500 m selejtező (Jászapáti Petra, Kónya Zsófia)
12.38: férfi 1000 m selejtező (Krueger John-Henry, Liu Shaoang, Liu Shaolin Sándor)
13.23: 2000 m-es vegyes váltó negyeddöntő (Magyarország)
13.53: 2000 m-es vegyes váltó elődöntő (Magyarország?)
14.18: 2000 m-es vegyes váltó B-döntő (Magyarország?)
14.26: 2000 m-es vegyes váltó A-döntő (Magyarország?)

FEBRUÁR 7., HÉTFŐ:

ALPESI SÍ
3.15 és 6.45:
 női óriás-műlesiklás (Tóth Zita)

RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
12.30: 
női 500 m negyeddöntő (Jászapáti Petra?, Kónya Zsófia?)
12.44: férfi 1000 m negyeddöntő (Krueger John-Henry?, Liu Shaoang?, Liu Shaolin Sándor?)
13.13: női 500 m elődöntő (Jászapáti Petra?, Kónya Zsófia?)
13.20: férfi 1000 m elődöntő (Krueger John-Henry?, Liu Shaoang?, Liu Shaolin Sándor?)
13.41: női 500 m B-döntő (Jászapáti Petra?, Kónya Zsófia?)
13.46: női 500 m A-döntő (Jászapáti Petra?, Kónya Zsófia?)
13.52: férfi 1000 m B-döntő (Krueger John-Henry?, Liu Shaoang?, Liu Shaolin Sándor?)
13.58: férfi 1000 m A-döntő (Krueger John-Henry?, Liu Shaoang?, Liu Shaolin Sándor?)

FEBRUÁR 8., KEDD:

SÍFUTÁS
9.50:
 férfi szabadstílusú egyéni sprint selejtező (Kónya Ádám)
11.55: férfi szabadstílusú egyéni sprint negyeddöntő (Kónya Ádám?)
12.35: férfi szabadstílusú egyéni sprint elődöntő (Kónya Ádám?)
13.00: férfi szabadstílusú egyéni sprint döntő (Kónya Ádám?)

FEBRUÁR 9., SZERDA:

ALPESI SÍ
3.15 és 6.45:
 női műlesiklás (Tóth Zita)

SNOWBOARD
2.30:
 női félcső selejtező (Kozuback Kamilla)

RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
12.00: 
férfi 1500 m negyeddöntő (Krueger John-Henry, Liu Shaoang, Liu Shaolin Sándor)
12.44: női 1000 m selejtező (Jászapáti Petra, Kónya Zsófia)
13.29: férfi 1500 m elődöntő (Krueger John-Henry?, Liu Shaoang?, Liu Shaolin Sándor?)
14.13: férfi 1500 m B-döntő (Krueger John-Henry?, Liu Shaoang?, Liu Shaolin Sándor?)
14.20: férfi 1500 m A-döntő (Krueger John-Henry?, Liu Shaoang?, Liu Shaolin Sándor?)

FEBRUÁR 10., CSÜTÖRTÖK:

SNOWBOARD
2.30:
 női félcső döntő (Kozuback Kamilla?)

SÍFUTÁS
8.00:
 női klasszikus stílusú 10 km (Pónya Sára)

FEBRUÁR 11., PÉNTEK:

RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
12.00:
 női 1000 m negyeddöntő (Jászapáti Petra?, Kónya Zsófia?)
12.18: férfi 500 m selejtező (Krueger John-Henry, Liu Shaoang, Liu Shaolin Sándor)
12.55: női 1000 m elődöntő (Jászapáti Petra?, Kónya Zsófia?)
13.04: férfi 5000 m-es váltó elődöntő (Magyarország)
13.37: női 1000 m B-döntő (Jászapáti Petra?, Kónya Zsófia?)
13.43: női 1000 m A-döntő (Jászapáti Petra?, Kónya Zsófia?)

SÍFUTÁS
8.00:
 férfi klasszikus stílusú 15 km (Kónya Ádám)

FEBRUÁR 13., VASÁRNAP:

ALPESI SÍ
3.15 és 6.45:
 férfi óriás-műlesiklás (Kékesi Márton)

RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
12.00:
 férfi 500 m negyeddöntő (Krueger John-Henry?, Liu Shaoang?, Liu Shaolin Sándor?)
12.27: férfi 500 m elődöntő (Krueger John-Henry?, Liu Shaoang?, Liu Shaolin Sándor?)
13.09: férfi 500 m B-döntő (Krueger John-Henry?, Liu Shaoang?, Liu Shaolin Sándor?)
13.14: férfi 500 m A-döntő (Krueger John-Henry?, Liu Shaoang?, Liu Shaolin Sándor?)

FEBRUÁR 16., SZERDA:

ALPESI SÍ
3.15 és 6.45:
 férfi műlesiklás (Kékesi Márton)

RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
12.30: 
női 1500 m negyeddöntő (Jászapáti Petra, Kónya Zsófia)
13.15: női 1500 m elődöntő (Jászapáti Petra?, Kónya Zsófia?)
13.32: férfi 5000 m-es váltó B-döntő (Magyarország?)
13.44: férfi 5000 m-es váltó A-döntő (Magyarország?)
14.11: női 1500 m B-döntő (Jászapáti Petra?, Kónya Zsófia?)
14.18: női 1500 m A-döntő (Jászapáti Petra?, Kónya Zsófia?)

FEBRUÁR 18., PÉNTEK:

MŰKORCSOLYA
11.30:
 páros rövidprogram (Chtchetinina Ioulia, Magyar Márk)

FEBRUÁR 19., SZOMBAT:

MŰKORCSOLYA
12.00:
 páros kűr (Chtchetinina Ioulia, Magyar Márk?)

SÍFUTÁS
7.00:
 férfi tömegrajtos, szabadstílusú 50 km (Kónya Ádám)

(MTI)

- Advertisement -spot_img

Még több

- Reklám -spot_img

Máramaros megyei hírek