13.7 C
Baia Mare
péntek, 2024 június 14.
spot_img

Mosolygó díjazottjaink- Teleki Közösségi Ösztöndíj 2022

spot_img

A Teleki Közösségi Ösztöndíj idei díjazottjai: Balog Brigitta (XI. B osztály, Németh László Elméleti Líceum), Balogh Áron (X. A osztály, Németh László Elméleti Líceum), Lapohos Boglárka (XI. A osztály, Németh László Elméleti Líceum), Balogh Eszter (VII. osztály, Nicolae Iorga Általános Iskola), Bányai Roni (XI. A osztály, Németh László Elméleti Líceum), Martinez Bunda Jázmin (VIII. C osztály, Nicolae Iorga Általános Iskola), Bányai Márk (XII. A osztály, Németh László Elméleti Líceum), Pápai Renáta (IX. C osztály, Németh László Elméleti Líceum), és VárvédőBence (X. A osztály, Németh László Líceum).

S mert nagyon sok jó pályázat érkezett, s mert 20 évesek vagyunk, s nem utolsó sorban mivel sokan támogatták adományaikkal az idei Ösztöndíjalapot, Megosztott Teleki Közösségi Ösztöndíjban részesültek: Gagyi Anna (XI. A osztály, Németh László Elméleti Líceum), Pintér Emese (IX. A osztály, Németh László Elméleti Líceum), VárvédőRéka (VII. C osztály, Nicolae Iorga Általános Iskola), VárvédőÁkos (XII. A osztály, Németh László Elméleti Líceum), Balla Rita (X. A osztály, Németh László Elméleti Líceum), Bandi Tímea (XI. A osztály, Németh László Elméleti Líceum), Koncsárd Evódia-Eszter (XII. A osztály, Németh László Elméleti Líceum), Jenei Ádám (XI. B osztály, Németh László Elméleti Líceum), Precut Yvette (XII. C osztály, Németh László Elméleti Líceum), Elianti Sarah (VII. osztály, Németh László Elméleti Líceum).

Gratulálunk mindannyiuknak!

Az Ösztöndíjprogramot ebben az esztendőben adományaikkal segítették: Apjok Norbert, Butyka Ida, Daubner Roland, Dienes Áron, a Galánthay család, Dr. Kirchmaier Péter, Korponay Barna, Kovács Richárd, Lakatos Nella és családja, a Máramaros megyei RMDSZ, Moldován Balázs, a Moldován család, a Nagybánya-óvárosi református egyházközség, a Nagybánya-újvárosi református egyházközség, Várady Csongor, Várady Eniko, Vida Noémi, valamint név nélkül három család illetve magánszemély. Nekik is köszönetet mondunk!

(Teleki Magyar Ház)

spot_img
- Advertisement -spot_img

Még több

- Reklám -spot_img

Máramaros megyei hírek