péntek, 2024 május 24.
spot_img

Miami Open: búcsúzott a tornától Sorana Cîrstea

spot_img

Két szettes (6:3, 6:2) vereséget szenvedett hétfőn a nyolcaddöntőben az amerikai Danielle Collinstól, és búcsúzott a Miami Opentől Sorana Cîrstea.

A tornán 19. helyen kiemelt, 33 éves román teniszező a nyolcaddöntőbe jutásért 101.000 dollárt és 120 WTA-pontot kap.

Hétfőn búcsúzott a Miami Opentől a világelső lengyel Iga Swiatek is, aki a világranglistán 16. Jekatyerina Alekszandrovától szenvedett kétszettes (7:6, 6:3) vereséget. Az orosz teniszező ellenfele a negyeddöntőben az amerikai Jessica Pegula lesz.

Kiesett a tornáról a világranglistán harmadik Coco Gauff is. Az amerikai lány a nyolcaddöntőben a spanyol Caroline Garciától kapott ki három szettben (6:3, 1:6, 6:2). Utóbbi ellenfele a negyeddöntőben Danielle Collins ellen lép pályára.